Müşteri Hizmetleri 444 4 606

Gizlilik ve Güvenlik

Alaaddinvari.com, bu sitede yapmış olduğunuz üyelik kaydı ve sipariş işlemlerinden sonra bilgilerinizi kaydetmektedir. Sipariş ve Ödeme sayfasında alınan Kredi Kartı bilgileriniz hiç bir şekilde kaydedilmez. 

128 Bit SSL ile bu bilgiler şifrelenip ilgili bankanızın sunucularına gönderilir. Hatalı bir bilgi girdiğinizde sistem kredi kartı bilgilerinizi tekrar istemektedir. 5 den fazla kredi kartı hatası yaptığınızda sistem oturumunuzu kapatır. Ürünlerinizi tekrar sepete atıp, siparişinizi tekrarlamanız gerekmektedir.
Kaydedilen bilgileriniz Alaaddinvari.com güvencesi altındadır. 

Kullanıcıların herhangi bir hukuk ve kural ihlali yapmaları durumunda ilgili güvenlik kurumları tarafından talep edilecek olan üyelik ve/veya sipariş bilgileri yasal izinler dahilinde bu kurumlara verilir.
Alaaddinvari.com sitesinde bulunan bilgiler güvenli sunucularda, en yeni ve en modern güvenlik yazılımları (Firewall) ile korunmaktadır.

www.alaaddinvari.com sitesini kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
www.alaaddinvari.com sitesinde bulunan tüm marka, ticari ünvan, ürün isimleri ve amblemler ilgili şirketlere aittir. Burada sadece tanıtım amaçlı kullanılmışlardır.

Alaaddinvari.com işbu web sitesinde yer alan bilgilere girilmesinden veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlululuk kabul etmeyecektir.

Web sitesine girdiğiniz zaman kendinize kopya alabilirsiniz bilgi indirme esnasında ve kişisel amaçlar makul olduğu sürece daha sonra kullanmak üzere bu web sitesindeki bilgileri basabilirsiniz. Başka bir amaçla kullanım kesinlikle yasaktır.
Kesin iznimiz olmadan ana sayfa dışında başka bir sayfaya, bu siteyi veya başka bir bağlantıyı ekleyemezsiniz.